אודות

 
מרפאת מומחים – ד"ר טלמור הנה מרפאת שיניים רב-תחומית, אשר מעניקה את כל סוגי טיפולי השיניים תחת קורת גג אחת. המרפאה הוקמה לפני למעלה מ-22 שנים, ובזכות טיפולי הכירורגיה המתקדמים אשר מבוצעים בה, היא נחשבת לאחת המרפאות המובילות בתחום השתלות השיניים ושיקום הפה, באזור המרכז.
מרפאת המומחים שמה לה למטרה להעניק למטופליה את כל סוגי טיפולי השיניים ברמה המקצועית הגבוה ביותר. המרפאה רואה במטופליה משפחה אחת גדולה ובהתאם לכך, צוותה מקפיד להעניק יחס אישי חם, ליווי צמוד לאורך כל הדרך, לרבות זימונים לבדיקות תקופתיות ודאגה תמידית לבריאותם של המטופלים.
 

למה כדאי לטפל אצלנו?

 
  • בזכות המקצועיות – רופאי המרפאה הנם בעלי ניסיון ומוניטין, רב כל אחד בתחומו. השילוב של כל הרופאים מאפשר למטופל לקבל אבחון מקיף לצרכיו, ולבצע את כל טיפול השיניים תחת קורת גג אחת.
  • בזכות האמינות והניסיון – מרפאת השיניים קיימת יותר מ-22 שנים, במהלכן צברה המרפאה ניסיון רב מאוד בטיפולי שיניים מורכבים לשביעות רצונם של אלפי המטופלים.
  • בזכות החדשנות – אנו מתעדכנים באופן שוטף בחידושים בציוד ובשיטות הטיפול. כמו כן, צוות המרפאה משתתף בכנסים מקצועיים ועובר השתלמויות וקורסים באופן קבוע, כדי להעניק לכם את טיפולי השיניים ברמה הגבוהה ביותר.
  • בזכות השירות – כבר בהגיעכם למרפאה, תרגישו ביחס החם והתומך שכל מטופל זקוק לו כדי לעבור תהליך של טיפולי שיניים. אנו עושים כל מאמץ להעניק לכל אחד ואחת את הליווי האישי המתאים ביותר.
  • בזכות האחריות על הטיפולים – למען השקט הנפשי של מטופלינו ומתוך בטחון באיכות הטיפולים הניתנים במרפאה, אנו מעניקים תעודת אחריות בכתב על טיפולי הכתרים והשתלים.
 
מרפאת מומחים ד"ר טלמור
 
כל רופאי המרפאה הנם מקצוענים בתחומם. הרופאים נבחרים בקפידה כדי לשמור על הרמה ואיכות הטיפולים הגבוהים ביותר:
ד"ר דורון טלמור – בעל ניסיון של כ-30 שנה כרופא שיניים. חבר העמותה הישראלית להשתלות דנטליות – IAOI, חבר האיגוד הישראלי לפריודונטיה ואוסאואינטגרציה – IPOS, השתלם בקורס מתקדם להשתלות ב-University of Illinois Chicago – UOIC, וכן עבר השתלמות מתקדמת בציפוי חרסינה באוניברסיטה העברית הדסה עין כרם והשתלמות מתקדמת בשחזורים אסתטיים באוניברסיטת תל אביב.
ד"ר ז'נט טלמור – בעלת ניסיון של כ-30 שנה כרופאת שיניים. עברה השתלמות מתקדמת בציפויי חרסינה באוניברסיטה העברית הדסה עין כרם. השתלמות מתקדמת בשחזורים אסתטיים מחומרים מורכבים באוניברסיטת תל-אביב.
ד"ר עידית ברקנא – מומחית ליישור שיניים (אורתודנטית), סיימה את לימודי רפואת השיניים וההתמחות באורתודנטיה בהדסה עין כרם, בהצטיינות. שימשה כמרצה ומדריכה קלינית במחלקה לאורתודונטיה, בבית הספר לרפואת שיניים, הדסה, ירושלים. משמשת כיום כמנהלת שותפה בתכנית ההתמחות באורתודונטיה, במכון לרפואת שיניים בתל השומר.
ד"ר רועי פטל – מומחה לרפואת שיניים לילדים ונוער. סיים בהצטיינות את לימודי רפואת השיניים באוניברסיטת תל אביב (בעל תארים B.Med.Sc בהצטיינות ו-DMD בהצטיינות) ואת תכנית ההתמחות ברפואת שיניים לילדים, באוניברסיטה העברית בירושלים. בעל רישיון לעיסוק בהיפנוזה רפואית וחבר האגודה הישראלית להיפנוזה. חבר האקדמיה האמריקאית לרפואת שיניים לילדים (AAPD).
ד"ר יוליאן סלע – מומחה למחלות חניכיים (פריודונט), סיים את לימודיו בפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית והדסה, ירושלים. עבר התמחות בפריודונטיה ביחידה לפריודונטיה, המרכז הרפואי רמב"ם, חיפה. בעל תואר "מומחה לפריודונטיה" מטעם משרד הבריאות משנת 2004. ד"ר יוליאן סלע מתמקד בטיפוליו בכל הקשור באבחון ובטיפול במחלות חניכיים סביב שיניים ושתלים. כמו כן, הוא עוסק בביצוע השתלות של שתלים דנטליים, כולל מקרים מורכבים המערבים צורך בהרחבת ממדי העצם הזמינה להשתלה.
ד"ר ג'ו בן יצחק – מומחה לטיפולי שורש (אנדודונט), סיים את התמחותו במחלקה לאנדודונטיה, בהדסה ירושלים. שימש כמנהל מחלקת טיפולי שורש בשיבא, תל השומר. כמו כן, העביר קורסים לרופאי שיניים כלליים במקצוע האנדודונטיה, וכן משמש כמרצה למערך רפואת שיניים בצה"ל.
שיננית – טניה סופר פישלר – שיננית (RDH), בוגרת עתודה צבאית בלימודי שיננות, בית הספר לרפואת שיניים, אוניברסיטת תל אביב. סיימה בהצטיינות את שירותה הצבאי במרפאת המומחים של צה"ל, בבית החולים תל-השומר.
שיננית – רוית כהן עזורי – שיננית (RDH), בוגרת עתודה צבאית בלימודי שיננות בפקולטה לרפואת שיניים של אוניברסיטת הדסה עין כרם. סיימה את הלימודים ב-1993. במסגרת שירותה הצבאי שרתה כשיננית בבית חולים תל השומר, במחלקת פריודונטיה.
סיגל פטל – מנהלת אדמיניסטרטיבית, אחראית על הניהול השוטף של המרפאה והצוות. מלווה את מרפאת ד"ר טלמור וצוות הרופאים יותר מ 15 שנים. סיגל מכירה את רוב המטופלים ודואגת אישית שירגישו בבית.
אתי מזרחי – סייעת ראשית ומנהלת המשרד. מזה 12 שנה הנה חלק בלתי נפרד מגוף פעילות המרפאה, והחום והאהבה שהיא נותנת משרים רוגע וביטחון על כל הסובבים.